Umění každodenního léčení a komunikace.

 

Neviditelný léčitel

 

 

Ať už máte jakékoliv povolání, můžete pomoci druhým cítit se lépe.

 
V tomto smyslu jsme všichni léčitelé (starého paradigmatu bolesti, nemocí, pozlátek, lží a utrpení).

Naučte se jak jednat neviditelně ve vašem zaměstnání prodejce, menežra, nebo v roli matky či otce. Technika už není důležitá, jde spíše o naprostou důvěru, odhodlání, vědění a kreativitu.
 

Tento výcvik jsem vyvinul na základě učení mayského kněze Dona Laura, u kterého se učím od roku 1999.


Nové video: (španělsky) Setkánís vaším neviditelným léčitelem s komentáři účastníků dílny Skupinové léčení jako dobročinný projekt


Jak se Pascal dostal k Neviditelnému léčiteli a proč „neviditelný“? (šp, něm)                  Fotogalerie  

 

Obsah pěti úrovní výcviku

Výcvik sestává z 5ti kroků: Krátké léčení (3 hod), Úroveň sítě (3 hod), Úroveň iluze (8 hod), Úroveň stvořitele (8 hod), Kosmická úroveň (8hod)

Další možnost: 4hod Dílna „Medicína opatrovníka moudrosti”: Pascal představí 5 oblastí léčení a praktická cvičení, součástí je léčebná meditace.

Individuálná sezení s Pascalem: regrese, spojení s mistry, kineziologie, aktivace-DNS, mayské léčení.

 


1- Scan (Krátké léčení):   (3 hod.)

Účastník se naučí jak člověka prohlédnout/diagnostikovat a pak jednat. Můžete „číst” informace, které jsou uložený v jeho polích, v tom jak myslí, cítí a vnímá svět. Obdržíte i psaný návod, který postupně vysvětluje jednotlivé kroky této praxe.

Tento kurz nabízíme také jako část dobročinného programu jako výcvik zdarma pro budoucí pracovníky center Času srdce

 

2- Lattice (Úroveň sítě):   (3 hod)

Jsme součástí kosmické sítě, mřížky, která vše spojuje a zahrnuje. Učíme se jak na ní “surfovat”, vydat se kamkoliv je třeba a získat přístup k informacím nezbytným pro průběh léčebného procesu. Pro využívání úrovně sítě v reálném životě nemusíte „nic” dělat. Musíte pouze vědět jak „nedělat nic”.


3- Maya (Úroveň iluze):   (8 hod)

"Mayský mistr je mistrem iluze a klaunem reality." Každý účastník získá jednoduché nástroje jak přesouvat energii a zvládat trans, transformaci a smrt. Tato část výcviku je zaměřená na osobní rozvoj „léčitele” a bojovníka světla. Naplno začne po skončení kurzu, jelikož poskytuje řadu cenných a praktických návodů a posvátných nástrojů pro rozvoj vlastní dokonalosti, vysokých vibrací a otevřeného srdce, které lze praktikovat v každodenním životě.


4- Creator (Úroveň stvořitele):    (8 hod)

"Pusťte to, co si myslíte, že víte." V poslední části výcviku se účastník naučí jak tvořivě kombinovat a aplikovat to, co se naučil a jak si vytvořit “vlastní” přístup či vynalézt vlastní “techniku”. Probudíme řadu svých spících schopností a uctíme umění (tanec, divadlo, mluvené slovo, zvuk, prostor, čas, atd.), které dokáže vidět do budoucnosti tak jako mayská proroctví. My všichni tvoříme nový svět. Čas je umění!

 


5- Cosmic (Kosmická úroveň):     (8 hod)

(Bude nabídnuta pouze v rámci víkendu věnovanému prohlubování dovedností a udělování osvědčení určeném účastníkům prvního víkendu.)

 

 

 

 

 

 

 

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

 

 

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida

SIEMPRE 

Skype &

SEMUK

Servicio personal (terapias

15 AL 17  de Julio 2022

SEMUK

 

Retiro Reeconciliate con tu histotia de vida
6-26 MARZO

SEMUK

Retiro-Formación 

SANADOR INVISIBLE

24 octubre

Online

Taller Online

CAMINO SAGRADO AL CONOCIMIENTO ANCESTRAL


Visita la Nueva Página de Pascal K'in
Visita la Nueva Página de Pascal K'in

 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.

Símbolo ancestral de la conciencia del corazón y su expansión. / Ancient symbol of heart consciousness and tis expansion. / Uraltes Symbol des Herzbewusstseins und seiner Ausweitung.