Komunita Čas srdce

Život z vědomí srdce je základním klíčem k lidskému bytí. Srdce je dveřmi ke všemu, co hledáme – k léčení, k našemu osobnímu poslání, k naší produktivitě a tvořivosti. Abychom tyto hodnoty podporovali, vytváříme nové společenství „je čas srdce“.

 

Toto společenství funguje na třech úrovních: 

 

 

 


 

1. „Virtuální"  =  zde můžete požádat o podporu nebo podporovat druhé v rámci virtuální komunity: Fórum na Facebooku.

 

2. „Konkrétní" = organizujete společensky prospěšné akce (které dále sdílíte na internetovém fóru), v souladu s vizí Dobročinného programu založeného na dárcovství.

 

 

3. „Lokální"  = jako účastník některé z našich Akcí, v některém z centerrůzně po světě.

Posvátný kruh kamenů v Babčicích u Tábora, kde se konají Mayská setkání ročně.
Posvátný kruh kamenů v Babčicích u Tábora, kde se konají Mayská setkání ročně.

Pravidelná a lokální setkání, jako ta na kouzelné hoře ve státě Malinalco v Mexiku a u posvátného kruhu kamenů v Babčicích (nedaleko Tábora) v Čechách, jsou velmi důležitá a mohou se stát klíčovými okamžiky vašeho života. Jde o setkání mistrů (jako jste vy a já). Jsou to „kosmické čerpací stanice” a jejich záměrem je smát se, načerpat energii a vzpomenout si.

To nejdůležitější však přichází, když takto posílení pokrčujeme po návratu domů a do práce v naší cestě. Samotné transcendentní zážitky nestačí, je třeba je přenést do našich každodenních činů!

 

 

Pokud vás zajímá, jak vytvořit vlastní centrum „Času srdce” nebo jak se stát koordinátorem akcí ve vašem městě nebo facilitátorem některé z dílen systému LifeTreeSystem©, můžete buď navštívit stránky ve španělštině nebo v němčině nebo mi napsat email (omlouvám se hovoříme pouze anglicky, německy, španělsky a francouzsky).

 


Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

 

 

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida

SIEMPRE 

Skype &

SEMUK

Servicio personal (terapias

15 AL 17  de Julio 2022

SEMUK

 

Retiro Reeconciliate con tu histotia de vida
6-26 MARZO

SEMUK

Retiro-Formación 

SANADOR INVISIBLE

24 octubre

Online

Taller Online

CAMINO SAGRADO AL CONOCIMIENTO ANCESTRAL


Visita la Nueva Página de Pascal K'in
Visita la Nueva Página de Pascal K'in

 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.

Símbolo ancestral de la conciencia del corazón y su expansión. / Ancient symbol of heart consciousness and tis expansion. / Uraltes Symbol des Herzbewusstseins und seiner Ausweitung.