Pascal K’in Greub působil v Evropě jako ekonom, herec a terapeut. Pak prošel v průběhu 10 let výcvikem u Mayských mistrů v Mexiku, aby se stal Opatrovníkem moudrosti a moderním medicinmanem. Jeho práce od nich dostala jméno Kosmické divadlo.

 

Od roku 2000 spolu s týmem odborníků spojuje praktické znalosti starobylých kultur s nejnovějšími poznatky psychologie, kvantové fyziky, neurověd a koučování do metody pro všechny, která je „jako život sám“.


O své misi hovoří jako o budování mostů mezi jednou z nejstarších kultur na Zemi, kulturou Mayů, a moderním globalizovaným světem. S respektem čerpá ze starých zdrojů moudrosti, aby pomocí těchto nástrojů mohl přispívat k vytváření nového způsobu života.

 

Na skryté pyramidě v Bonampaku, v deštném pralese Lacandon, v oblasti Chiapas, Mexico.
Na skryté pyramidě v Bonampaku, v deštném pralese Lacandon, v oblasti Chiapas, Mexico.

 

Životopis: Pascal K'in Greub je občanem Švýcarka a Mexika. Studoval ekonomii na univerzitě v Basileji, později hrál a působil jako režisér v různých evropských divadlech. Mezi jeho nejvýznamnější učitele patří Yoshi Oida, Augusto Boal a Ducu Darie. Ve stejné době se věnoval studiu kineziologie a meditačních technik.

 

31. Prosince v roce 1999, se vyplnil jeho sen, když se v Mexiku setkal s mayským knězem Donem Laurem. Tato událost navždy změnila jeho život. V roce 2000 emigroval do Mexika – 33 letý, se třemi kufry a ochotou učit se, vzpomínat a být zasvěcen do mayských mileniárních technik. Stal se posledním členem “Skupiny stvoření”.

 

Vede skupiny po celém světě, učí na univerzitách v oblasti vzdělávání, psychologie/psychoterapie a udržitelného životního stylu. Dále vede projekty vytvořené na míru pro společnosti jako LEGO Group, Belcorp, John Deer, Carrefour, Bimbo Group, AstraZeneca.

 

Je národním koordinátorem projektu UNESCO „Kultura pro naši čtvrť“ (Culture in the Neighbourhood) pro Mexiko.

 

 

                                                                            

                                                                                Mayský kněz Don Lauro de la Cruz, v Sonoře v Mexiku.

 

 

 


Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

 

 

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida

SIEMPRE 

Skype &

SEMUK

Servicio personal (terapias

15 AL 17  de Julio 2022

SEMUK

 

Retiro Reeconciliate con tu histotia de vida
6-26 MARZO

SEMUK

Retiro-Formación 

SANADOR INVISIBLE

24 octubre

Online

Taller Online

CAMINO SAGRADO AL CONOCIMIENTO ANCESTRAL


Visita la Nueva Página de Pascal K'in
Visita la Nueva Página de Pascal K'in

 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.

Símbolo ancestral de la conciencia del corazón y su expansión. / Ancient symbol of heart consciousness and tis expansion. / Uraltes Symbol des Herzbewusstseins und seiner Ausweitung.