Líbí se vám to, co děláte každý den?                                 šp  něm

"Jsme jako letokruhy stromu: rosteme, sílíme a zrajeme, každý letokruh je jako nová úroveň vědomí.” Pascal K'in Greub

 

Přístup LifeTreeSystem© aktivuje váš vnitřní Strom života a rozvíjí vašich 9 úrovní vědomí a potenciálu. Biosyntergie© odpovídá první úrovni.


Biosyntergie©                                             

 

V rámci této dílny se naučíte 9 základních cvičení systému Biosyntergie. Na konci tohoto videa popisuje Claudia, trenérka spiningu, svou zkušenost s Biosyntergií: 

 


 

“Nemám slov, kterými bych ten pocit popsala. Nejblíže tomu je asi štěstí, obrovské štěstí, šťastná! Energie plyne spolu s tím, jak cvičíte. Během jednoho cvičení se cítíte vyčerpaní, v dalším je to ale pryč. Později energie exploduje; je to výbuch energie a okamžité zotavení... Úžasné!

Cvičení hodně stimuluje vaši sílu. Tím chci říct, že jste v napětí z bolesti....a vy to řeknete nehlas, nebo to vzdáte, nebo pokračujete...vy jste tím, kdo rozhoduje! Takto přichází ta exploze a vy osvobodíte ten výkřik skrytý ve vašem hlubokém nitru. To mě prostě dostalo!

Jako instruktorka spiningu dávám velmi náročné tréningy, jde v nich o sílu, rychlost a odolnost. Samozřejmě, že Biosyntergie se trošku liší, ale byla by totální obnovou sil na závěr! Je srovnatelná s 40 minutami spiningu … ve třech minutách!"  Claudia Robles, trenérka spiningu, Mexicali, B.C., Mexiko (viz konec videa výše)

 

 

 

Didaktická tabulka s devíti základními cvičeními Biosyntergie v angličtině:

K dostání v E-Shopu. (Česká verze)

 

 

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

 

 

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida

SIEMPRE 

Skype &

SEMUK

Servicio personal (terapias

15 AL 17  de Julio 2022

SEMUK

 

Retiro Reeconciliate con tu histotia de vida
6-26 MARZO

SEMUK

Retiro-Formación 

SANADOR INVISIBLE

24 octubre

Online

Taller Online

CAMINO SAGRADO AL CONOCIMIENTO ANCESTRAL


Visita la Nueva Página de Pascal K'in
Visita la Nueva Página de Pascal K'in

 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.

Símbolo ancestral de la conciencia del corazón y su expansión. / Ancient symbol of heart consciousness and tis expansion. / Uraltes Symbol des Herzbewusstseins und seiner Ausweitung.