Zážitky účastníků

 

Milý, drahý, veliký, veselý, svobodný Pascale,

Hlavou mi víří tolik myšlenek, stejně jako tenkrát při zakončování semináře a posledního sdílení v Babčicích. Nemohu jinak, než souhlasit se vším, co ostatní říkali. Nikdy se mi nestalo, že by mi nikdo v tak, pro mne, velké skupině lidí, nevadil. Přitahuji bytosti plné problémů a neštěstí. Zde jsem věci vnímala jinak. To předtím bylo mé Ego. A já mu teď říkám. X.O.X.O.

Když nedokážu věci pochopit formou slov, pak na tvém semináři se mi podařilo nalézt způsob, jak uložit důležité informace do svého nitra a řídit se jimi. Pak se cítím svobodná a čistá. Nalézám v té chvíli samu sebe, takovou jakou se pamatuji z dob mého dětství. V tomto období mi byla „odebrána“ má duše jen proto, abych ochránila své fyzické tělo.

 

V mém životě jsem udělala mnoho rozhodnutí, které jsem roky hodnotila jako špatné a zlé. Dnes teprve poznávám, že to tak mělo být. Tak to je v pořádku. Jinak bych nebyla v Babčicích, ani nikde jinde, kde poznávám své duchovní učitele. V Květnu tohoto roku jsem poprosila, požádala a poděkovala za duchovního učitele. Živou bytost, která mi zprostředkuje poznání toho, co už dávno v sobě mám, jen bylo ztraceno.

A postupně ho znovu nalézám. Asi se zdá, že v tomto dopise píši především o sobě, ale příčina je prostá. Díky Pascalovi Ja dalším Tobě podobným nalézám znovu důvěru v člověka a život. Žít ve strachu je děsivé a obrazy z našich meditací do mne vlivy nové síly a touhy prozkoumat tento „jiný svět“ více.


Po návratu domů ovšem znovu upadám do letargie, ale vnitřně stále zpracovávám své zážitky a poznatky. Nevím, jak dlouho tohle bude trvat, ale vydržím, a když teď nemohu, budu se alespoň těšit na nějaká další poznání a setkání s kýmkoliv, kdo bude sdílet a naplno prožívat společnou věc. Ať už bude jakákoliv.


PS: Škoda jen, že se stále nedokážu naučit pořádně anglicky…překlad je od mých přátel.

Děkuji Tobě Pascale i všem ostatním!

 

R. Vocílková, Praha

 

 

 

"I would recommend your seminar to everyone. It gave me more balance, strength and the ability, to laugh lovingly at things that I was struggling with. There are currently so many books, DVD's etc. on the subject to improve his life, but your course really succeeds in a few hours! Anyone can try things in it, that before only were a dream. It really is an experience that changes your life! "
Marta Noskova, International Trainer in Meridian Energy Techniques, Prag,
www.eft-ahc.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

 

 

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida

SIEMPRE 

Skype &

SEMUK

Servicio personal (terapias

15 AL 17  de Julio 2022

SEMUK

 

Retiro Reeconciliate con tu histotia de vida
6-26 MARZO

SEMUK

Retiro-Formación 

SANADOR INVISIBLE

24 octubre

Online

Taller Online

CAMINO SAGRADO AL CONOCIMIENTO ANCESTRAL


Visita la Nueva Página de Pascal K'in
Visita la Nueva Página de Pascal K'in

 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.

Símbolo ancestral de la conciencia del corazón y su expansión. / Ancient symbol of heart consciousness and tis expansion. / Uraltes Symbol des Herzbewusstseins und seiner Ausweitung.