Dobročinný projekt

Ano, dokážete to!
Ano, dokážete to!

Dobročinný program nabízí pomoc každému, kdo požádá. Poskytuje příležitost vykonat jednoduché a účinné kroky ke zdraví a k sebeurčení.

 

Chudoba nebo omezující přesvědčení velmi často vytvářejí nepřekonatelnou bariéru k novým možnostem jak žít zdravě, kreativně a úspěšně. Žijeme ve světě, kde byla starobylá tajemství zapomenuta, nebo se o nich hovoří na esoterickém trhu s přídechem zvláštního kouzla a krásy.

 

Proto poskytujeme v Jižní Americe dobročinné služby zdarma. V určitých evropských zemích a Severní Americe pak vyžadujeme alespoň minimální účast k pokrytí nákladů.

 

Současný dobročinný program je neziskový projekt a je financován pouze prostřednictvím darů. Institut pro Čas srdce podporuje spřízněné projekty v mexických komunitách, které jsou v nouzi a potřebují humanitární podporu. Pokud potřebujete pomoc nebo byste s námi rádi spolupracovali prosím napište mi.

Leer más sobre el Compromiso Social en Español / Weiterlesen zum Sozialen Engagement auf Deutsch.

Pošlete finanční dar
Pošlete finanční dar

Služby poskytované na základě darů:

 

  •  Skupinové sezení

Krůček po krůčku jsem v sobě objevil dar nechávat skrze sebe procházet energii a pak jsem v tom byl trénován. Po jednom sezení se budete cítit více ve svém středu a energeticky povzbuzeni. Toto je jediný případ, kdy zůstáváte pasivní, uvolníte se a pouze přijímáte.

 

  •  Dílny „Čas srdce”

Dílny „Čas srdce” jsou základním programem našeho institutu.

I 2 hodiny mohou být velmi účinné!

Sami můžete začít vytvářet proud energie o vysoké frekvenci, stejně jako můžete zůstávat v přítomnosti a tvořivém vědomí.

 


Chtěli byste nás pozvat?

Velmi rádi přijedeme, potřebujeme pouze vaši podporu co se týče cestovních nákladů a ubytování.

 

Přáli byste si u vás dílnu „Čas srdce” nebo skupinové sezení s využitím přístupu „neviditelný léčitel“?

Bude mi velkým potěšením vám toto téma zprostředkovat, protože pak budete moci otevřít vlastní centrum Času srdce a sami tuto dobročinnou službu nabízet.

 Další informace o našem „společenském závazku“, o tom jak vytvořit své centrum Času srdce, jak být koordinátorem akcí ve vašem městě nebo facilitátorem dílen LifeTreeSystem© naleznete na stránkách ve španělštiněnebo němčině, nebo mi můžete napsat email (omlouváme se, mluvíme pouze anglicky, německy, španělsky a francouzsky).

 

Please enter the code:

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

 

 

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida

SIEMPRE 

Skype &

SEMUK

Servicio personal (terapias

15 AL 17  de Julio 2022

SEMUK

 

Retiro Reeconciliate con tu histotia de vida
6-26 MARZO

SEMUK

Retiro-Formación 

SANADOR INVISIBLE

24 octubre

Online

Taller Online

CAMINO SAGRADO AL CONOCIMIENTO ANCESTRAL


Visita la Nueva Página de Pascal K'in
Visita la Nueva Página de Pascal K'in

 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.

Símbolo ancestral de la conciencia del corazón y su expansión. / Ancient symbol of heart consciousness and tis expansion. / Uraltes Symbol des Herzbewusstseins und seiner Ausweitung.