Léčeníje převzetím zodpovědnosti za svůj život.

Skupinové sezení

 

Používám svou vlastní techniku Neviditelný léčitel, kterou jsem vyvinul v Mexiku na základě učení mayského kněze Dona Laura. Tato technika uvolňuje zablokovanou energii a harmonizuje tělo.
Všechny bloky v našem životě jako malá sebedůvěra, neschopnost vnímat pocity druhých, existenční problémy nebo nemoci mají energetickou povahu (hmota je ve skutečnosti „zamrzlá energie”) a mohou být rozpuštěny a uvolněny za pomocí energie o vysoké frekvenci.
Fotogalerie

 

 

Nové video Pascal K'in Greub, Neviditelný léčitel (španělsky)

 

Pošlete finanční dar
Pošlete finanční dar

Toto je dobročinný projekt založený na darech v závislosti na zemi, kde seminář probíhá, a minimálních nákladech, které je třeba pokrýt.

Jak se Pascal k dostal k Neviditelnému léčiteli+proč „neviditelný“?

 šp, něm


 

Přínos: Dojde ke značnému obnovení vaší energie spojíte se s potenciálem svého „Času srdce”. Následně dojde ke zlepšení ve vašem pracovním, partnerském i osobním životě.


Byl jsem již opakovaně s vděčností svědkem toho, že se klient vyléčil po jediném sezení. Lékaři dávali dotyčnému pouze několik let života nebo trpěl tzv. „nevyléčitelnou chorobou“. Nenazývám se však léčitelem, jsem pouze nástrojem nebo kanálem.

 

Suscríbete al Boletín/Subscribe for Newsletter ClubLaFuente (Escuela Online) Regístrate a un Evento/Register for an Event Facebook Fanpage español Twitter Pascal K'in Greub Suscríbete al Canal/Suscribe to Channel Pascal K'in Greub Recibe el Blog en tu correo/Receive Blog in your Inbox

 

 

LUGAR

EVENTO

Siempre

Taller de la Vida

SIEMPRE 

Skype &

SEMUK

Servicio personal (terapias

15 AL 17  de Julio 2022

SEMUK

 

Retiro Reeconciliate con tu histotia de vida
6-26 MARZO

SEMUK

Retiro-Formación 

SANADOR INVISIBLE

24 octubre

Online

Taller Online

CAMINO SAGRADO AL CONOCIMIENTO ANCESTRAL


Visita la Nueva Página de Pascal K'in
Visita la Nueva Página de Pascal K'in

 

Heart-Time TV

Tiempo del Corazón TV

+ BLOG Esp / De

Terapias

Recomienda/Empfehle uns/recommend:

Join/Síguenos en

Facebook español /

Facebook deutsch

Trabajamos sin sustancias psicotrópicas.

We work without psychotropic substances.

Wir arbeiten ohne psychotrope Stoffe.

Símbolo ancestral de la conciencia del corazón y su expansión. / Ancient symbol of heart consciousness and tis expansion. / Uraltes Symbol des Herzbewusstseins und seiner Ausweitung.